+60 Yaş için İkinci Bahar Yogası

 

Pandemi döneminde uzun süre evden çıkamayan ve haraketleri kısıtlanan 60 yaş ve üzerindeki hanımefendi ve beyefendiler için özel olarak hazırladığımız yoga seanslarımız ile  beden, ruh ve
zihnin rahatlamasına odaklanmaktayız.  Yaşam kalitesinin devamlılığını sağlamak ve alışık olunan düzene daha hızlı dönebilmek için gereken fiziksel aktivite ile beraber mental olarak da rahatlamak önemlidir.

Stres, belirsizlik, kaygı gibi olumsuz duyguların zararlarından korunmak, zihni olumlu ve motive edici duygularla sakinleştirmek yoga seanslarımızından elde edilebilecek bir diğer faydadır.

 

Hem bedensel hem de zihinsel iş birliğini sağlayacak şekilde düzenlediğimiz yoga seanslarımız, 60 yaş üzeri katılımcılarımızın özellikle fiziksel olarak zorlanmadan, tam katılım sağlayabilecekleri ve keyif alabilecekleri hareketlerden oluşmaktadır.

 

 SOSYAL MESAFEYİ KORUYORUZ

+60 yaş yoga seanslarımız salgın tehlikesine karşı önlem olarak, çevrimiçi şekilde devam etmektedir.  Online erişim ile belirlenen gün ve saatlerdeki yoga seanslarımıza istediğiniz yerden katılabilirsiniz. Evinizden, yazlığınızdan ya da bahçenizden yoga seanslarımıza katılmanızda sakınca yoktur.

 

 GEREKSİNİMLER

Yoga Matı - İsteğe Bağlı

*Serilerimiz grubun genel durumuna göre iskemle üzerinde de yapılabilmektedir.

Rahat haraket edebileceğiniz kıyafetler

Cep telefonu, bilgisayar ya da tablet aracılığı ile göndereceğimiz linke tıklayarak seanslara erişim sağlamak.

 

 SEANSLAR HAKKINDA

Seans süresi 25 dakikadan az olmamak üzere, ihtiyaca göre 40 dakika ya da 1 saat olarak düzenlenmektedir. Grubun ihtiyaçlarının belirlenmesinden sonra uygun seri hazırlanarak, süre ve seans sıklığı belirlenmektedir. Hizmet verdiğimiz gruplarda seans sıklığı ortalama haftada 2 - 3 gün olarak planlanmaktadır.

 
Web Tasarım Sapka.org  ©