/yuklenen/nesleyoga.com/genc-yoga-ucretsiz-ders.jpeg

 

ÜCRETSİZ YOGA DERSİMİZE KAYIT OLUN

 

 

 

 YOGA NEDİR ?

Yoga, kişinin kendi iç çatışmalarından uzaklaşmasıdır. Duygusal olarak dengeli, fiziksel olarak sağlıklı ve ruhsal olarak da huzurlu yaşamaktır.

Zihinsel, bedensel, duygusal ve ruhsal olarak dengede yaşamamız ve kendimizle bütünleşip yaşamla uyumlanmamızdır.

Yoganın kelime anlamı birleşmek, bütünleşmek, kontrol etmek, bağlanmak demektir. Tüm bu anlamlarının kişinin içsel yolculuğuna yansımasıdır yoga.

 Yoga pratiklerinde beden esneklik kazanıp güçlenirken zihin de bedeni takip eder.

Zihnin sakin olması hormonal salınımı düzenler. Bu düzen duygusal durumumuzu olumlu etkiler ve kaliteli bir yaşam sürmemizi sağlar.

 

ONLINE SEANLARIMIZA KAYDOLMAK İÇİN LÜTFEN

M 

 

 İŞİMİZ GÜCÜMÜZ YOGA

2015 yılından bu yana aktif olarak yoga yaparken aynı zamanda beni eğitmen statüsüne taşıyan birçok eğitime katılarak sertifika almaya hak kazandım. Yetişkin grupların yanı sıra, çocuk ve ergen yaş grupları için de yoga eğitmenliği yapmaktayım.

Bu süre zarfında pek çok grup ile yoga danışmanı olarak çalışma fırsatım oldu. Bireysel katılımlarla oluşan gruplar dışında kurumsal işbirliklerimiz neticesinde, ofis çalışanları için  hazırladığım yoga seanslarını da hayata geçirdiğim projeler de yürüttüm. Zamanın getirdikleri ve şartlarına uygun olarak gelişen ve değişen iş süreçlerine uyum sağlayıp, yoga stüdyoları ve şirket ofis katlarında yaptığım çalışmalarımı artık büyük ölçüde online kanala taşımış bulunuyorum.

Online yoga seanslarımız ile daha çok katılımcıya ulaşıp fayda sağlayabileceğime inanıyorum.

Daha fazla bilgiyi merak edenler ve yoga yolculuğum için HAKKIMDA sayfasına uğrayabilirsiniz. 

 

 

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz
İnsanın değerli olduğu bir dünyada bireylerin sağlıklı, zinde, huzurlu ve üretken olabilmeleri için egzersiz programlarımızı geliştirerek en yüksek faydayı sağlayacak şekilde sunabilmek.
Katılımcıların hayatlarında fark yaratarak, yaşam kalitelerinin yükselmesini sağlamak.
MİSYONUMUZ
Misyonumuz
Her gün yenilenerek hizmet kalitesini arttırmak.
Tüm katılımcıların memnuniyetini takip edip daha iyisi için araştırmaları genişleterek büyümek.
Ulaşım ağımızı etkinleştirmek ve daha fazla aileye hizmet verebilmek.
DEĞERLERİMİZ
Değerlerimiz
Dürüstlük, karşılıklı güven, saygı ve etik kurallara bağlı kalarak hizmet vermek.

 

 

"NES'LE YOGA" İÇİN NE SÖYLEDİLER 

Tülin Çetin

TÜLİN ÇETİN

İSTANBUL, KADIKÖY

20.11.2019

Devrim Gündoğdu

DEVRİM GÜNDOĞDU

İSTANBUL, BÜYÜKÇEKMECE

26.04.2019

Sevgili Neslihan' ın engin tecrübesine, profosyonelliğine ve sıcacık içten samimiyetine kendinizi bırakın sonrasında nasıl rahat nefes aldığınızı huzur ile dolduğunuzun farkına varın. Teşekkürler @nesleyoga 

Yoga uzun zamandır hayatıma sokmak istediğim bir felsefeydi...Neslihan ile tanışmak, yogayı belki de en tatlı hali ile tanımak oldu....yumuşacık karakteri, yogaya olan içten inanç ve sevgisi karşısında tek hissedebileceğiniz, geç kalmışlık için pişmanlık olacaktır diye düşünüyorum...ve en güzel yanlarından biri pandemiye çok az kala başlamıştık ki, evde kalma sürecimize kattığı renk, sağlık ve huzuru asla tartışmam...tatlı kadın...bizi yoga ile bu kadar kaliteli, sevgi dolu tanıştırdığın için teşekkür ediyorum sana...sevgiler...

Yoga

 
Web Tasarım Sapka.org  ©