Çocuk ve Ergen Yogası

 

Çocuk ve ergen yogası seanslarımız, yaş gruplarına göre çocuk ve genç katılımcıları ayırarak ilgi süreleri ve becerileri doğsultusunda özel olarak hazırlanmıştır.

  

3 - 7 YAŞ  ONLİNE ÇOCUK YOGASI

Çocuklarımız için eğlence, oyun, hikayeler ile beraber temel yoga pozları ve daha fazlası ile beden yapısının güçlendirilmesi hedeflenmektedir.  Diğer taraftan nefes ve odaklanma egzersizleri ile mental rahatlama ve sakinleştirici etkisinden faydalanmaktayız.

 

Öğrenmek ve öğrendiklerini deneyimlemek için hareket ve iletişime büyük ihtiyaç duyan 3-7 yaş arasındaki yavrularımız için de çok kısıtlayıcı olan pandemi döneminin olumsuz etkilerini minimuma indirmek için yoga seanslarından faydalanabilirsiniz.

Hem bedensel ve mental olarak hem de kendi yaşıtları ile beraber bir etkinlikte buluşmanın sosyal yararları için online çocuk yogası seanslarımıza katılabilirsiniz.

 

GEREKSİNİMLER

Yoga Matı

Rahat haraket edebileceği kıyafetler

Cep telefonu, bilgisayar ya da tablet aracılığı ile göndereceğimiz linke tıklayarak seanslara erişim sağlamak.

 

Seanslar küçük yaş grupları için ortalama 25-30 dakika sürmektedir.  Haftada 2 günden az olmamak kaydıyla grubun talebine göre seans sayısı belirlenmektedir.

 

 

8-15 YAŞ ARASINA ONLINE GENÇLİK ERGEN YOGASI

Değişen hayatımızda evlere sığdırmaya çalıştığımız gençler kaygı, korku, hormonal değişim, okul hayatı, sınav heyecanıyla, belirsizlik gibi bir çok duyguyla baş etmek zorunda kalıyorlar.

Bu süreci daha hafif geçirmelerine yardımcı olabilmek için yoga seanslarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Özellikle teknolojik cihazlara düşkün olan genç nesilde ortaya çıkan odaklanamama sorunu başta olmak üzere pek çok zihinsel aktivitenin dengede kalabilmesi konusunda yoga ciddi egzersizler sunmaktadır. Nefes, meditasyon ve yoga asanalarıyla konsantrasyon ve odaklanma süresi uzarken bireysel farkındakları gelişecektir.

Online seanslarımız sayesinde, kullanmayı çok iyi bildikleri ve sevdikleri teknoloji ile kendi gelişimleri için katılacakları yoga seanslarımızdan büyük keyif alacaklar. Seanslarımızda birlikte hareket etme, kendinle başbaşa kalma, bir gruba dahil olma, eğlenme ve disiplin gibi çok farklı duygu durumlarını yaşarken, bedensel olarak potansiyellerinin de farkına varabilecekler.

 

Online seanslarımıza, sosyal mesafe endişesi olmadan evinizin konforunda ve güveninde katılmanızı bekliyoruz.

 

GEREKSİNİMLER

Yoga Matı

Rahat haraket edebileceği kıyafetler

Cep telefonu, bilgisayar ya da tablet aracılığı ile göndereceğimiz linke tıklayarak seanslara erişim sağlamak.

 

 
Web Tasarım Sapka.org  ©